Web Yazılım

Web Projelerinizi Hayata Geçiriyoruz

Günümüz dijital dünyasında internet siteleri önemli bir yere sahiptir. İnternet sitelerinizin kesintisiz ve performanslı olarak çalışması potansiyel müşterilerinizin sizinle çalışma kararlarında büyük rol oynamaktadır.

Sürekli performans sıkıntıları olan ve kesintiler yaşanan bir internet sitesinden müşteri kazanmanız pek mümkün değildir.

Panthera System olarak edindiğimiz tecrübelerimizle internet sitelerinizi performanslı ve yüksek erişilebilirlikle çalışacak şekilde hazırlıyoruz.

Etkili Çözümler

Sunduğumuz Hizmetler

Panthera System internet sitelerinizin performanslı ve minimum kesintiyle çalışabilmesi için kapsamlı hizmetler sunar.

Özel Yazılım

Projeleri için özel çözümler isteyen müşterilerimize sıfırdan yazılım hizmeti sunuyoruz. Geliştirme esnasında güncel teknolojileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

WordPress

Projelerini kısa sürede hayata geçirmek isteyen ve özel çözümlere ihtiyacı olmayan müşterilerimiz için dünyadaki en yaygın içerik yönetim sistemi olan WordPress’ in avantajlarından yararlanıyoruz.

E-Ticaret

Kendi e-ticaret projelerini hayata geçirmek isteyen müşterilerimiz için piyasadaki hazır e-ticaret eklenti ve yazılımlarının kurulum, güncelleme ve optimizasyon gibi hizmetlerini sağlıyoruz.

Optimizasyon

Sitelerinde performans sıkıntısı yaşayan müşterilerimiz için sunucu ve yazılım taraflı optimizasyon hizmeti sunuyoruz.

Güvenlik Kontrolü

Müşterilerimizin sitelerindeki kullandıkları yapıya bağlı olarak gerekli güvenlik kontrollerini sağlıyor ve zafiyete sebep olabilecek durumları müşterimize bildirip gerekli önlemleri alıyoruz.

Destek

Sitelerinde meydana gelen problemlere anlık müdahale isteyen ve düzenli kontrollerle ileride oluşabilecek muhtemel problemlerin önüne geçmek isteyen müşterilerimiz için destek hizmeti sunuyoruz.

Sorularınız Mı Var?

Bizimle iletişime geçin, sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Panthera System

Panthera System yazılım, tasarım ve danışmanlık hizmetleri veren bir markadır.

İletişim

[email protected]

(+90) 850 308 45 57