Mobil Uygulama

Mobil Dönüşümde Yerinizi Gecikmeden Alın

2021 yılı verilerine göre dünya çapında yaklaşık 5.22 milyar mobil cihaz kullanılıyor. Günümüz dijital dünyasında mobil cihazlar büyük bir yer edindi ve insanlar neredeyse tüm işlemlerini mobil cihazlar üzerinden yapmaya başladılar.

Panthera System olarak bu dönüşüme uyum sağlayabilmeniz için mobil uygulamalarınızı yüksek performans ve minimum hata ilkelerine bağlı kalarak hazırlıyoruz.

Etkili Çözümler

Sunduğumuz Hizmetler

Panthera System uygulamalarınızın performanslı ve minimum hata ile çalışabilmesi için kapsamlı hizmetler sunar.

IOS

Apple cihazlar için native(yerel) uygulama ihtiyacı bulunan müşterilerimiz için Swift programlama dili ile uygulama geliştirme hizmeti sağlıyoruz.

Android

Android cihazlar için native(yerel) uygulama ihtiyacı bulunan müşterilerimiz için Java ve Kotlin programlama dilleri ile uygulama geliştirme hizmeti sağlıyoruz.

Flutter

IOS/Android için ayrı ayrı geliştirme bütçesi ayırmak istemeyen veya hızlı geliştirme süreci isteyen müşterilerimiz için flutter ile cross-platform(çok platformlu) uygulama geliştirme hizmeti sağlıyoruz.

Optimizasyon

Uygulamalarında performans sıkıntısı yaşayan müşterilerimiz için sunucu ve yazılım taraflı optimizasyon hizmeti sağlıyoruz.

Güvenlik Kontrolü

Müşterilerimizin uygulamalarındaki kullandıkları yapıya bağlı olarak gerekli güvenlik kontrollerini sağlıyor ve zafiyete sebep olabilecek durumları müşterimize bildirip gerekli önlemleri alıyoruz.

Destek

Uygulamalarında meydana gelen hataları kısa sürede gidermek ve düzenli olarak alınan hata/çökme raporlarının kontrol edilerek durum tespitinin yapılmasını isteyen müşterilerimiz için kapsamlı destek hizmeti sunuyoruz.

Sorularınız Mı Var?

Bizimle iletişime geçin, sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Panthera System

Panthera System yazılım, tasarım ve danışmanlık hizmetleri veren bir markadır.

İletişim

[email protected]

(+90) 850 308 45 57